Permanentní Make-up, mikroimplantace

Permanentní make - up, neboli mikroimplantace pigmentu do zárodečné vrstvy pokožky, si v posledních letech získává stále větší popularitu. Není se čemu divit, neboť každá z žen časem ocení pohodlí, které díky permanentnímu makeupu získá.

Permanentní make-up Rosemary

Střední a vyšší věk je pro permanentní make - up ideální

Paradoxně zde je výhoda věk, příliš velké mládí není pro tuto formu trvalého líčení vhodné, špatně drží. Naopak střední a vyšší věk je pro permanentní make - up ideální, pigment výborně chytá a drží delší dobu. Technika vpravování různých barevných odstínů do zárodečné vrstvy kůže je náročná nejen na čas a peníze, ale i na vlastní provedení. Veškerý materiál, který se používá, podléhá přísným hygienickým pravidlům, které vydrží jen silné povahy, ale právě proto je jen malé procento salonů a studií, které veškeré nároky splňují. Je to v pořádku, protože jde o Váš obličej. Tetování, permanentní make-up a piercing nejsou kosmetickým prostředek, přestože jejich cílem je změna vzhledu-dekorace. Proto spadají do činnosti nazývané Porušení integrity kůže. Tetování zasahuje do škáry (corium-proto trvale), permanentní make - up do pokožky (epidermis nad lamina basalis-proto časem mizí). Trvalé nalíčení lze aplikovat na rty (kontura nebo mírné zvětšení a následnou výplní), obočí (kompletní dostavba nebo jen vystínování), horní a dolní linky u očí a v neposlední řadě tzv. znaménko krásy. 

Opravy nepovedených permanentních make - upů

Provádím opravy nepovedených permanentních make - upů, nicméně v takovémto případě je čas i cena trochu jiná. Nikdy se nedá odhadnout po telefonu nebo z fotky kolik práce na Vás bude. Proto je lepší se nejprve domluvit na konzultaci osobní, kde Vám vše vysvětlím. I když jsem hodně dobrá, zázraky neumím :o)) Někdy a něco prostě opravit nejde, nevěřte vzletným slibům...A skutečně důrazně varuji před různými slevovými akcemi,kde pod cenou nabízí zázraky...a Vy pak za dva měsíce zaplatíte plnou cenu za opravu.

Při velmi citlivé pokožce se v den aplikace může objevit lehké zarudnutí a otok, stačí ledový obklad a klid, nepoužívat k maskování pudr nebo make- up(pleť pak nemůže dýchat a hrozí změna barvy). Před vlastní prací dostanete k vyplnění smlouvu, chrání jak Vás tak mě...

PERMANENTNÍ MAKE-UP RTŮ

Permanentní make-up rtů

Rty mají svoji přirozenou konturu, která se časem ztrácí. Záleží na typu člověka, tmavší ji mají vždy výraznější, ovšem uměle vytvořená výrazná kontura u světlé blondýnky zase působí moc násilně. Takže vždy záleží na vhodném výběru barev, které se dají kombinovat, aby výsledek vždy působil přirozeným dojmem. I když...dělala jsem už i modrou linku:o)Zkuste si před návštěvou doma nakreslit před zrcadlem několik variant vlastní kontury a zjistíte, v které se budete cítit nejlépe! Jinak samozřejmě poradím a posloužím...každé práci předchází někdy dlouhá, jindy krátká porada. Někdy dokonce i rozmlouvám:o) Permanentní make - up rtů je dost velká změna.Modním trendem se stává tzv probarvení rtů,kdy se pigmenty stínují pod okraje kontur.Doporučuji podobné odstíny,jako kontura,jinak výsledný efekt je moc nápadný.

Trochu to bolí, i přes místní znecitlivující mast, přece jen něco trochu cítíte, ze začátku.. ale dá se to vydržet! Po předkreslení a souhlasu zákaznice už jde tak zhruba o hodinovou práci. Domů si odnášíte rady a porady, jak o sebe pečovat a většinou se rovnou domlouváme na další kontrole. V ceně je jedna korekce zdarma, protože stoprocentní uchycení po první návštěvě je téměř utopie. Každý na permanentní make-up reagujeme jinak, máme jiné složení pigmentu, někdo se hojí rychle, jiný déle a útrpněji.. Rozhodně si ale neplánujte tak tři dny po aplikaci návštěvu nějaké důležité oslavy či prezentace, budete přeci jen působit trochu přemalovaně! Barva v den aplikace bývá často velmi sytá, tmavá, druhý den může být ještě sytější..výsledný odstín je otázka zhruba 10ti dnů. To je důvod, proč není dobré čerstvý permanentní make-up fotit a vystavovat na webu, nikdo by totiž nepřišel. Na požádání mohu své práce ukázat...

Permanentní make up horní nebo dolní linky ( nebo oboje)

Linky těsně nad řasami oko zvýrazní a podtrhnou přirozený tvar. Lze v několika barevných odstínech, různé délky a tloušťky. V případě kvalitního podkoží vypadá výborně i lehký stín...

PERMANENTNÍ MAKE-UP OBOČÍ

Obočí dotváří obličej, ať chcete nebo ne.. takže správný tvar umí pozdvihnout klady Vaší tváře,špatný tvar Vás zase může udělat např. starší (kdo by to chtěl), ustaranou, zamračenou atd. Problém hodně mladých dívek je, že si obočí vytrhávají moc, tudíž jim časem přestane dorůstat:o) I to se dá opravit, vystínováním.. Dá se i úplně změnit tvar, ovšem chloupky dorůstající mimo si stejně budete muset upravovat dál (bude to jednodušší, protože se máte čeho chytit). Hojí se lépe než rty, ale i tak je zase dobré si zákrok naplánovat třeba před volným víkendem.  Ale znovu opakuju, první dny je to hodně výrazné (i při zvolení světlejších odstínů). Nesmí se v době hojení překrývat make-upem nebo pudrem, zmodralo by. Hodně záleží na barvách, teplé a studené odstíny mizí jinak... nebojte se poradit se!! A nemusíte jen se mnou..dobrou službu Vám udělá i Vaše dlouholetá kosmetička, přece jen Vás zná déle a vidí minimálně 1x za měsíc. Nedoporučuje se obočí pak brzy dobarvovat, někdy tím pigment rychleji zesvětlá.

Hitem posledních měsíců se stala tzv metoda vláskování obočí. Chtěla bych upozornit, že skutečně není vhodná pro každého...V záplavě dokonalých fotek může zákaznice usoudit, že jí vlastně vytvoříme přirozené obočí. Ano, to lze, ale pořád je to permanentní make up. Kombinace technik, ať už žiletky(čepelky) nebo sebelepší mašinky na permanent, nenahradí zkušenosti a šikovné ruce. Vláskování je fajn tam, kde je Vaše obočí řídké, chybí části nebo roste do prapodivných tvarů.

První korekce permanentního make upu zdarma do 3 měsíců od aplikace, každá další 1000 Kč. Po 24 měsících od první aplikace (u mě) cena jako za nový permanentní make up (viz ceník)

poučení:

Před jakoukoliv aplikací by jste měla být celkově v pohodě, žádná chřipka nebo doznívající angína, bez léků (antibiotika, léky podporující srážlivost krve), bez závažných onemocnění (silná cukrovka, on. srdce-kardiostimulátor, epilepsie, žloutenka, atop. ekzém). Rozhodně odložte aplikaci po flámu, při velkém stresovém vypětí a den po návratu z dovolené (od moře). I delší užívání psychofarmak není žádoucí, přece jen je to zákrok na hodně dlouho, proto pokud máte jiné problémy, odložte to. Pokud si nejste jistá, že to opravdu chcete, klidně zavolejte... předěláme termín. Jen mi prosím, dejte vždy vědět včas, není nic horšího, než blokovat volné termíny... Jakékoliv dotazy ráda zodpovím osobně nebo telefonicky. Těhotenství a období kojení také není to pravé ořechové.

Fotogalerie permanentního make-upu

Nemějte strach, není to až tak hrozné, jak se na různých diskuzích píše... jen musíte sami projevit zájem: ptát se neustále dokola, nechat si vše vysvětlit klidně i několikrát...Lepší než skočit do prvního salonu a pár let chodit jako Kačer Donald nebo Marfuša:o)

Permanentní make up Vám má přinášet radost a pohodlí, odpadne denní líčení, nestojí málo, proto věnujte výběru studia víc času.

Objednávky a konzultace na tel: +420 608 117 548 (Pavla)- denně 9-18hod

Pokud nezvednu telefon ihned, pracuji!!! Díky, zkuste to za chvilku :o)

Studio Rosemary @ 2024